Kombi Servisi

Bir cihaz olması gerektiği gibi çalışmayı bıraktığında ortaya çıkan rahatsızlığı tamamen anlıyoruz. Bu nedenle, cihazınızın tamire ihtiyacı olduğunda, yalnızca resmi üreticiler tarafından sağlanan ve 12 aylık garantiyle desteklenen orijinal parçaları kullanarak size destek olmak için buradayız. İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız.

İlk seferinde düzeltmeyi sağlamak için çok çeşitli yedek parçalar taşıyoruz, dolayısıyla onarımlar hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanıyor. Gerekli parçanın mevcut olmadığı beklenmedik bir durumda, mükemmel tedarikçi ağımız, teknik servis personelimiz, geri dönmesine ve onarımları tamamlamasına olanak tanıyan parçaların gün içinde tederik eder. Aynı gün bütün arızalarınız giderilir. Aksi bir durum olursa bilgi verilir.

Kombi Servis, etkin bir şekilde yönetme esnekliğiyle, aynı gün onarım ayarlayabilir veya sizin için uygun bir zaman ayarlayabiliriz. Ayrıca, ilerlemeleri konusunda sizi bilgilendirecek ve bir mühendis için beklemenize gerek kalmadan günlük görevlerinizi yerine getirebilmeniz için planlanan varış saatlerinin güncellemelerini sağlayacağız.

Kombi Bakımı

Kombinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yıllık kombi servisi şarttır. 7,500 kombi sahibinin katıldığı 2020 kombi güvenilirliği anketimiz, yıllık olarak servis verilen kombilerin yaklaşık üçte ikisinin hiçbir zaman onarıma ihtiyaç duymadığını ortaya çıkardı.

Paranızın karşılığını bir servisten almanız önemlidir, çünkü tüm amacı kazanın kırılmasını ve uzun vadede size daha fazla maliyete neden olmasını önlemektir.

Kombi Bakımının Yapılmazsa

Kombi servisinin yıllık bakımlarında yapılması gerekenler

Kombi Bakımını Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

İşletmemiz hakkında Daha fazla Bilgi için Beyaz Eşya Servisi Ana sayfasına gidebilirsiniz.

Antalya’da Hizmetinizdeyiz. Pek yakında Ankara’da hizmet noktamız açılacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.