Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor

Çamaşır Makinesi Kilit Arızası, çamaşır makinesinin çalışmaya başlamadan önceki emniyet kilidir. Kilit kapanmadan çamaşır makinesi çalışmaya başlamaz.

Günün her saatinde WHATSAPP dan iletişime geçip, BilgiFiyat veya Randevu alabilirsiniz!

Çamaşır makinesi kilidinin arızalanma sebepleri elektriksel veya kullanıcı hatalı arızalardır.

Elektronik arıza

Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor, Dalgalı gelen elektriğin sonucunda anakart ve kilit arızalanma ihtimalı vardır. Kimi zaman sadece kilide de etki ettiği olmaktadır.

Kullanıcı hatası

Sert kapatıldığı zaman hasar alabilen vir parçadır.

Kuvvetli bir şekilde açılaya çalışıldığında arızalanabilir.

Açılmadığı zamanda içine metal parçalarla açmaya çalışıldığı çokça karşılaşılmıştır.

Çamaşır makinesiyle yaşamış olduğunuz arızalar için çamaşır makinesi servisi sayfasından daha çok arızaya ulaşabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi olarak size daima en hızlı ve orijinal parçalarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Beyaz Eşya Servis numaramız 05320515505

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi Servisi olarak gelişen teknolojide ürünler ve arızalar değişmektedir. Çamaşır makinelerinin bazı arızaları kronik olarak aynıdır.

Uzun yıllardır evlerimizde en büyük yardımcımız çamaşır makinaları, çalkalayarak yıkayan, merdanede sıkılan modellerden, tam otomatik, zaman ayarlı, onlarca yıkama programı olan, farklı modlarda çalışan, sıkan hatta kurutan cihazlar olarak gelişmeye devam etmektedir.

Beyaz eşya arızaları ile ilgili daha fazla bilgi için beyaz eşya servisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tecrübemiz, enerjimiz, hızımız, kalitemiz, uygun fiyat politikamız ile hizmetinizdeyiz.

Çamaşır makinenizin diğer arızaları için çamaşır makinesi servis sayfamıza gidebilir, diğer arızalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.